Sprzedaż ratalna

Pożyczki ratalne uprawniają do sfinansowanie zakupienia towarów a ponadto usług, jeśli posiadane przeze mnie środki pieniężne nam na to nie dają możliwość by. W ratach mamy sposobność spłacać sprzęt AGD i Z kategorii RTV, komputerowy, produkty i tworzywa budujące oraz czynności edukacyjne jak kursy językowe i wycieczki zagraniczne.

Przepisy regulujące przyznawanie pożyczek ratalnych, były taką metodą skonstruowane, ażeby mogły utrafić do jak najszerszej rzeszy klientów. Są czasami jedynym sposobem nabycia niezbędnych do codziennej egzystencji artykułów.

Kredytobiorcą może zostać, każda osoba fizyczna, która:

  • mieszka w kraju w którym ubiega się o kredyt;
  • posiada pełną zdolność prawną;
  • jej dochody uprawniają do spłacanie rat i biorą swój początek z tytułu świadczonej pracy, emerytury czy renty, prowadzonej własnej firmy czy odmiennego udokumentowanego źródła dochodów (np. z pobieranych opłat czynszowych);
  • posiada zdolność kredytową.

Udzielenie kredytu

Udzielenie kredytu ratalnego następuje na bazie uzgodnienia wśród Bankiem a Kredytobiorcą, kwota kredytu nie jest wyższa niżeli 100% wartości wyrobu bądź działania. Ubiegając się o kredyt składamy właściwy wniosek kredytowy w banku bądź za pomocą pola, w jakim nabywamy produkt bądź usługę. Do wniosku zobligowani jesteśmy dołączyć odpowiednie zaświadczenia potwierdzające nasze dochody gotówki.

Spłata kredytu z odsetkami przebiega z pomocą cyklicznych, co miesięcznych rat. Termin płacenia jest ustalany pośród klientem a bankiem. Istniej możliwość renegocjacji terminu w aneksie dołączonym do kredytu.